Katrina | Date: Thursday, 2014-03-27, 11:58 PM | Message # 1 |
Generalissimo
Group: Moderātori
Messages: 1450
Status: Offline
| 25.01.2014
judge: RATIBOR CEKIC (Serbija/Serbia)
suņi/dogs
Junior class/junuoru klase
108 Kimberly of Carusoe Vidnavska Zare - exc.1, LTCAC, JNBOB, BOB, JBIS-2, BOG-4 109 Klajoklių šuo Funky Amigo of Webmaster - exc.4 110 Klajoklių šuo Funky Aras of Webmaster - exc.3 111 Klajoklių šuo Funky Fuego of Webmaster - very good 112 Mazoji loke Amuras - exc.2 113 Solo - very good
Open class/atklātā klase
114 Kenventaki GREG Imperial Henry - exc.1, LTCAC
Champion class/čepionu klase
116 Kapitan Vihr Iz Moskovskoy Meteli - exc.1, LTCAC, N 117 Klajokliu suo Dunai of Benji - exc.2, BIS Brace2
kuces/bitches
Puppy class/kucēnu klase
118 Kenventaki Jane Eyre - best puppy
Junior class/junioru klase
120 Mazoji loke Amija - exc.1, JNCAC
Open class/atklātā klase
121 Asinora baltas vilkas - exc.4 122 Call it Wild Sibiro Aidas - exc.2 123 Maailmankorver Biscuit Dream - exc. 124 Maailmankorver Dancer in The Dark - exc.3 125 Smiling Miracle Basic Instinct - exc.1, CAC, BOS
Champion class/čempionu klase
127 Klajoklių šuo Brijan O'Azzis - exc.1 CAC, BIS Brace2
BOB & BOS
Message edited by Katrina - Friday, 2014-03-28, 0:12 AM |
|
| |
Katrina | Date: Friday, 2014-03-28, 0:09 AM | Message # 2 |
Generalissimo
Group: Moderātori
Messages: 1450
Status: Offline
| 26.01.2014
judge: TATJANA ROMANOVSKAJA (Baltarusija / Belarus)
suņi/dogs
Junior class/ junioru klase
Klajoklių šuo Funky Amigo of Webmaster - exc.2 Klajoklių šuo Funky Aras of Webmaster - exc.3 Mazoji loke Amuras - exc.1, JN, JNBOB Solo - exc.4
Open class/atklātā klase
Kenventaki GREG Imperial Henry - exc.1, LTCAC
Working class/darba klase
Anatina Diplomat - exc.1, LTCAC
Champion class/čempionu klase
Klajokliu suo Dunai of Benji - exc.1, LTCAC, N, BOB, BIS Brace1, BIG2
kuces/bitches
Baby class/mazuļu klase
Smiling Miracle Dandelion Summer - v. promising, best baby, BIS baby5
Pyppy class/kucēnu klase
Kenventaki Jane Eyre - v. promising, best puppy
Open class/atklātā klase
Asinora baltas vilkas - exc.3 Call it Wild Sibiro Aidas - exc.4 Maailmankorver Biscuit Dream - exc. Maailmankorver Dancer in The Dark - exc.2 Smiling Miracle Basic Instinkt - exc.1, CAC, N, BOS
Champion class/čempionu klase
Klajoklių šuo Brijan O'Azzis - exc.1 CAC, BIS Brace1
SMILING MIRACLE DANDELION SUMMER BOB & BOS
Message edited by Katrina - Friday, 2014-03-28, 0:12 AM |
|
| |